Home

Propunere alternativă Persecuta Timpul zilei ski alpin eurosport Inaccesibil repetiţie instanță

Schi alpin | Norvegianul Henrik Kristoffersen a câştigat slalomul uriaş de  la Alta Badia - Schi Alpin video - Eurosport
Schi alpin | Norvegianul Henrik Kristoffersen a câştigat slalomul uriaş de la Alta Badia - Schi Alpin video - Eurosport

Marco Odermatt, victorie în super-uriaşul de la Aspen! A câştigat Globul  Mic de Cristal al disciplin - Eurosport
Marco Odermatt, victorie în super-uriaşul de la Aspen! A câştigat Globul Mic de Cristal al disciplin - Eurosport

Schi Alpin știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

Succes important pentru schiul alpin românesc! Două medalii de aur la FIS  Children Trophy 2020 - Eurosport
Succes important pentru schiul alpin românesc! Două medalii de aur la FIS Children Trophy 2020 - Eurosport

Sezonul 2022-2023 de schi alpin în Cupa Mondială începe pe Eurosport. Cine  sunt favoriții + calendarul competiției - Eurosport
Sezonul 2022-2023 de schi alpin în Cupa Mondială începe pe Eurosport. Cine sunt favoriții + calendarul competiției - Eurosport

Coborârea de la Kitzbuhel de sâmbătă se vede pe aplicaţia Eurosport. Pe  Eurosport 2 va fi tenis - Eurosport
Coborârea de la Kitzbuhel de sâmbătă se vede pe aplicaţia Eurosport. Pe Eurosport 2 va fi tenis - Eurosport

Începe Cupa Mondială de schi alpin, pe Eurosport! Se anunță curse  palpitante la Soelden - Eurosport
Începe Cupa Mondială de schi alpin, pe Eurosport! Se anunță curse palpitante la Soelden - Eurosport

Mikaela Shiffrin, optimistă după ratarea din prima zi a Campionatelor  Mondiale de schi alpin - Eurosport
Mikaela Shiffrin, optimistă după ratarea din prima zi a Campionatelor Mondiale de schi alpin - Eurosport

Anul 2021 la schi alpin s-a încheiat cu o cursă anulată la Bormio din cauza  condițiilor meteo - Eurosport
Anul 2021 la schi alpin s-a încheiat cu o cursă anulată la Bormio din cauza condițiilor meteo - Eurosport

Mikaela Shiffrin a egalat recordul lui Lindsey Vonn, după o prestație  magică la Kranjska Gora - Schi Alpin video - Eurosport
Mikaela Shiffrin a egalat recordul lui Lindsey Vonn, după o prestație magică la Kranjska Gora - Schi Alpin video - Eurosport

Saalbach/Hinterglemm - Schi Alpin știri și rezultate - Eurosport

Lucas Braathen s-a impus în proba de slalom de la Val D'isere, după o manșă  secundă fenomenală - Schi Alpin video - Eurosport
Lucas Braathen s-a impus în proba de slalom de la Val D'isere, după o manșă secundă fenomenală - Schi Alpin video - Eurosport

Cupa Mondială de schi alpin face ultimele opriri înainte de Campionatele  Mondiale - Eurosport
Cupa Mondială de schi alpin face ultimele opriri înainte de Campionatele Mondiale - Eurosport

Marco Odermatt, primă manșă de vis în slalomul uriaș de la Solden - Schi  Alpin video - Eurosport
Marco Odermatt, primă manșă de vis în slalomul uriaș de la Solden - Schi Alpin video - Eurosport

Există o disciplină favorizată? Un coborător este favorizat de program la  Globul de Cristal al câștigătorului la general - Eurosport
Există o disciplină favorizată? Un coborător este favorizat de program la Globul de Cristal al câștigătorului la general - Eurosport

Surpriză în antrenamentele probei de coborâre la schi alpin. Spaniolul  Etxezarreta a venit pe 2! - Schi Alpin video - Eurosport
Surpriză în antrenamentele probei de coborâre la schi alpin. Spaniolul Etxezarreta a venit pe 2! - Schi Alpin video - Eurosport

Schi Alpin: Cupa Mondială programează două etape de excepție în weekend -  Eurosport
Schi Alpin: Cupa Mondială programează două etape de excepție în weekend - Eurosport

Mikaela Shiffrin nu a luat medalie la combinata alpină, după ce a ratat o  poartă în manșa de slalom - Schi Alpin video - Eurosport
Mikaela Shiffrin nu a luat medalie la combinata alpină, după ce a ratat o poartă în manșa de slalom - Schi Alpin video - Eurosport

Anunțul făcut de regina vitezei schiului alpin înainte de startul Jocurilor  Olimpice! - Eurosport
Anunțul făcut de regina vitezei schiului alpin înainte de startul Jocurilor Olimpice! - Eurosport