Lacrimi prietenie Turbulenţă ionut radu discurs în mijlocul pustiului Comemorativ puls

De abia titularizat la naţională, Ionuţ Radu a aflat că şi-ar putea pierde  postul de titular la Cremonese. Ce s-a întâmplat
De abia titularizat la naţională, Ionuţ Radu a aflat că şi-ar putea pierde postul de titular la Cremonese. Ce s-a întâmplat

Foto | După 12 ani! Ionuț Radu a jucat pentru prima dată pe Arena Națională  și a postat o imagine inedită
Foto | După 12 ani! Ionuț Radu a jucat pentru prima dată pe Arena Națională și a postat o imagine inedită

Dintr-o mare suferință, Andrei Ionuț Radu, căpitanul de 22 de ani al  Naționalei, a găsit puterea să se ridice: de unde vine forța cu care le  vorbește colegilor înainte de meci
Dintr-o mare suferință, Andrei Ionuț Radu, căpitanul de 22 de ani al Naționalei, a găsit puterea să se ridice: de unde vine forța cu care le vorbește colegilor înainte de meci

Ionuț Radu, discurs magistral înaintea meciului România - Franța! ”Am  plecat din nimic şi ajungem în top”. VIDEO - Fanatik.ro
Ionuț Radu, discurs magistral înaintea meciului România - Franța! ”Am plecat din nimic şi ajungem în top”. VIDEO - Fanatik.ro

Este aproape gata! Unde pleacă Ionuț Radu. Destinație surpriză pentru  portarul României - Sportbull
Este aproape gata! Unde pleacă Ionuț Radu. Destinație surpriză pentru portarul României - Sportbull

Am intrat direct în ședință!” Ionuț Radu, gata de debutul din  preliminariile EURO 2024! Ce a spus despre trecerea de la U21 la naționala  mare | Sport.ro
Am intrat direct în ședință!” Ionuț Radu, gata de debutul din preliminariile EURO 2024! Ce a spus despre trecerea de la U21 la naționala mare | Sport.ro

Ionuț Radu, un nou discurs mobilizator : "Am plecat din nimic și ajungem în  top, unde ne e locul!" - YouTube
Ionuț Radu, un nou discurs mobilizator : "Am plecat din nimic și ajungem în top, unde ne e locul!" - YouTube

Discursul impresionant al căpitanului Ionuț Radu înaintea partidei cu  Anglia - YouTube
Discursul impresionant al căpitanului Ionuț Radu înaintea partidei cu Anglia - YouTube

Ionuț Radu, autorul unui nou discurs fantastic: „Murim pe teren! Nu mi-e  frică, vă am pe voi în față și o țară întreagă în spate!”
Ionuț Radu, autorul unui nou discurs fantastic: „Murim pe teren! Nu mi-e frică, vă am pe voi în față și o țară întreagă în spate!”

Ionuț Radu, în genunchi după gafa decisivă din minutul 90+5 al meciului  Fiorentina - Cremonese 3-2
Ionuț Radu, în genunchi după gafa decisivă din minutul 90+5 al meciului Fiorentina - Cremonese 3-2

Ce a făcut Auxerre, echipa lui Ionuț Radu, cu ultima clasată din Ligue 1 |  Sport.ro
Ce a făcut Auxerre, echipa lui Ionuț Radu, cu ultima clasată din Ligue 1 | Sport.ro

Andrei Ionuț Radu

Agentul lui Ionuţ Radu, în presa italiană: ”Se va întoarce la Inter Milano!”

Portarul Ionuţ Radu vine totuşi la naţionala de fotbal condusă de Mirel  Rădoi
Portarul Ionuţ Radu vine totuşi la naţionala de fotbal condusă de Mirel Rădoi

Ionuț Radu, titular în Marseille - Auxerre 2-1! Portarul român a încasat  două goluri în două minute. Ce notă i-au acordat francezii - Antena Sport
Ionuț Radu, titular în Marseille - Auxerre 2-1! Portarul român a încasat două goluri în două minute. Ce notă i-au acordat francezii - Antena Sport

Ionuț Radu a spus cum poate Auxerre să scape de retrogradare

Ionuț Radu renunță la discursul motivațional: "Nu are sens". Ce l-a făcut  pe căpitanul naționalei U21 să ia această decizie
Ionuț Radu renunță la discursul motivațional: "Nu are sens". Ce l-a făcut pe căpitanul naționalei U21 să ia această decizie

VIDEO EMOTIONANT | Nu ai cum sa pierzi dupa un asemenea discurs! Radu,  reactie de MARE CAPITAN: "Iesim afara si luam ce meritam! 10 minute de  prelungiri? 10 minute jucam!" | Sport.ro
VIDEO EMOTIONANT | Nu ai cum sa pierzi dupa un asemenea discurs! Radu, reactie de MARE CAPITAN: "Iesim afara si luam ce meritam! 10 minute de prelungiri? 10 minute jucam!" | Sport.ro

Ionut Radu - totul despre Ionut Radu, ce salariu are Ionut Radu, cate  goluri a inscris in Liga 1 - Fanatik
Ionut Radu - totul despre Ionut Radu, ce salariu are Ionut Radu, cate goluri a inscris in Liga 1 - Fanatik