prejudecată zăvor ocazional farul vs cfr cluj Bucura sagging Grafic

CFR Cluj - Farul Constanța, Live Video Online în Superliga

CFR Cluj a învins-o pe Farul Constanța! Campioana se îndreaptă spre un nou  titlu
CFR Cluj a învins-o pe Farul Constanța! Campioana se îndreaptă spre un nou titlu

Video | Eliminare în minutul 3 al meciului Farul - CFR Cluj! Intrarea  grosolană n-a scăpat nesancționată
Video | Eliminare în minutul 3 al meciului Farul - CFR Cluj! Intrarea grosolană n-a scăpat nesancționată

Pe net*) Farul Constanța vs CFR Cluj în direct 22 aprilie 2 | Holiday  Market | MACC
Pe net*) Farul Constanța vs CFR Cluj în direct 22 aprilie 2 | Holiday Market | MACC

Farul Constanța - CFR Cluj 0-0. Pas greșit făcut de echipa lui Dan  Petrescu! Gică Hagi a "pus frână" locomotivei liderului. FCSB se poate  apropia la 5 puncte de primul loc - Antena Sport
Farul Constanța - CFR Cluj 0-0. Pas greșit făcut de echipa lui Dan Petrescu! Gică Hagi a "pus frână" locomotivei liderului. FCSB se poate apropia la 5 puncte de primul loc - Antena Sport

CFR 1907 | FC FARUL – CFR CLUJ 0-0

Farul - CFR Cluj 0-0. Pacea de la Ovidiu reaprinde războiul din play-off »  FCSB poate profita de remiza dintre Farul și CFR! Clasamentul ACUM
Farul - CFR Cluj 0-0. Pacea de la Ovidiu reaprinde războiul din play-off » FCSB poate profita de remiza dintre Farul și CFR! Clasamentul ACUM

Farul Constanța - CFR Cluj 1-0 | 'Regele', șah în lupta pentru titlu!  Mazilu i-a dus pe constănțeni la cinci puncte de campioana en-titre |  Sport.ro
Farul Constanța - CFR Cluj 1-0 | 'Regele', șah în lupta pentru titlu! Mazilu i-a dus pe constănțeni la cinci puncte de campioana en-titre | Sport.ro

VIDEO | Farul Constanţa - CFR Cluj 1-0. Mazilu o răpune pe campioană!  Petrescu, scos din sărite de VAR
VIDEO | Farul Constanţa - CFR Cluj 1-0. Mazilu o răpune pe campioană! Petrescu, scos din sărite de VAR

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Farul Constanța - CFR Cluj:  Oaspeții sunt singura echipă care în acest campionat a învins pe terenul  Farului
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Farul Constanța - CFR Cluj: Oaspeții sunt singura echipă care în acest campionat a învins pe terenul Farului

CFR Cluj - Farul Constanța 1-0. Omrani și Birligea au decis meciul

Farul Constanța - CFR Cluj Live Video Online în etapa 5 din play-off-ul  Superligii
Farul Constanța - CFR Cluj Live Video Online în etapa 5 din play-off-ul Superligii

CFR Cluj, noul lider din Superligă după victoria cu Farul Constanța în  primul meci oficial din 2023 | adevarul.ro
CFR Cluj, noul lider din Superligă după victoria cu Farul Constanța în primul meci oficial din 2023 | adevarul.ro

CFR 1907 | FARUL CONSTANȚA – CFR CLUJ 1-0

Video | Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar  decizia a fost anulată cu VAR-ul
Video | Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar decizia a fost anulată cu VAR-ul

Farul - CFR Cluj 0-2. Campioana, invincibilă și la Ovidiu

Momente încinse în Farul - CFR Cluj: încăierare generală după un conflict  Nedelcu - Burcă
Momente încinse în Farul - CFR Cluj: încăierare generală după un conflict Nedelcu - Burcă

CFR Cluj - Farul Constanța : 1 - 3. Constănțenii câștigă spectaculos în  Gruia și urcă pe primul loc în Superliga - Playsport
CFR Cluj - Farul Constanța : 1 - 3. Constănțenii câștigă spectaculos în Gruia și urcă pe primul loc în Superliga - Playsport

REZUMAT | Farul - CFR Cluj 0-3 | Etapa 22, SuperLiga, 2022 - 2023 - YouTube