Home

Opoziţie nicotină Obține controlul craiova dinamo live tv Mulțumiri Monitor pierderi

DINAMO - CRAIOVA 0-1. Oltenii, maximum de puncte după şapte etape

Cine transmite la TV meciul Dinamo – Universitatea Craiova în etapa a 7-a  din Liga 1 | „Câinii” vor să le administreze oltenilor prima înfrângere,  din acest sezon
Cine transmite la TV meciul Dinamo – Universitatea Craiova în etapa a 7-a din Liga 1 | „Câinii” vor să le administreze oltenilor prima înfrângere, din acest sezon

Craiova - Dinamo, condus de Florin Andrei, arbitru cu doar 11 meciuri în  Liga 1!
Craiova - Dinamo, condus de Florin Andrei, arbitru cu doar 11 meciuri în Liga 1!

UNIVERSITATEA CRAIOVA 3-0 DINAMO | I-au batut numai in tribune! Dinamo,  DISTRUSA de Craiova! Dubla GENIALA a lui Mitrita! | Sport.ro
UNIVERSITATEA CRAIOVA 3-0 DINAMO | I-au batut numai in tribune! Dinamo, DISTRUSA de Craiova! Dubla GENIALA a lui Mitrita! | Sport.ro

CRONICĂ ULTRAS. Ce nu s-a văzut la tv la Dinamo - FCU 1948: mesaje ironice,  spectacol pirotehnic și un moment de solidaritate în tribune. FOTO & VIDEO
CRONICĂ ULTRAS. Ce nu s-a văzut la tv la Dinamo - FCU 1948: mesaje ironice, spectacol pirotehnic și un moment de solidaritate în tribune. FOTO & VIDEO

DINAMO - CRAIOVA LIVE VIDEO LOOK TV ONLINE. UPDATE

Dinamo - FC U Craiova, Live Video Online, în Cupa României

Video | Craiova - Dinamo 1-0. Bancu i-a dus pe olteni în semifinalele  Cupei. Derby plin de tensiune în Bănie!
Video | Craiova - Dinamo 1-0. Bancu i-a dus pe olteni în semifinalele Cupei. Derby plin de tensiune în Bănie!

CSU CRAIOVA - DINAMO 1-0: Zaibăr în Cupa României

CRAIOVA - DINAMO. De la episodul „Poștașul” și până la cele mai aprige  mesaje: 35 de imagini spectaculoase
CRAIOVA - DINAMO. De la episodul „Poștașul” și până la cele mai aprige mesaje: 35 de imagini spectaculoase

Video | Dinamo - Craiova 2-2. Alb-roşiii au egalat de două ori şi au avut o  bară în prelungiri
Video | Dinamo - Craiova 2-2. Alb-roşiii au egalat de două ori şi au avut o bară în prelungiri

Prima grupă rezolvată în Cupa României, după Slobozia - Dinamo 3-3, Sepsi -  FC Voluntari 4-0 și Petrolul - FCU Craiova 0-1
Prima grupă rezolvată în Cupa României, după Slobozia - Dinamo 3-3, Sepsi - FC Voluntari 4-0 și Petrolul - FCU Craiova 0-1

Dinamo - Universitatea Craiova 0-1 | Șapte victorii din 7 meciuri pentru  oltenii lui Cristiano Bergodi! „Câinii”, mai aproape de retrogradare decât  de play-off | VIDEO
Dinamo - Universitatea Craiova 0-1 | Șapte victorii din 7 meciuri pentru oltenii lui Cristiano Bergodi! „Câinii”, mai aproape de retrogradare decât de play-off | VIDEO

Două faze controversate în finalul reprizei la Dinamo - FCU Craiova »  Penalty clar nedat și posibil gol nevalidat!
Două faze controversate în finalul reprizei la Dinamo - FCU Craiova » Penalty clar nedat și posibil gol nevalidat!

VIDEO | Scandal la FC U Craiova - Dinamo! La pauza meciului, galeriile au  vrut să sară la bătaie şi a fost nevoie de intervenţia forţelor de ordine
VIDEO | Scandal la FC U Craiova - Dinamo! La pauza meciului, galeriile au vrut să sară la bătaie şi a fost nevoie de intervenţia forţelor de ordine

Dinamo - Universitatea Craiova 1-6! Chesneau s-a făcut de râs la al doilea  meci pentru Dinamo! „Câinii”, umiliți de olteni. Atanas Trică, primul său  gol în Liga 1 | Sport.ro
Dinamo - Universitatea Craiova 1-6! Chesneau s-a făcut de râs la al doilea meci pentru Dinamo! „Câinii”, umiliți de olteni. Atanas Trică, primul său gol în Liga 1 | Sport.ro

FCU Craiova - Dinamo 1-0 | Vieira i-a adus prima victorie lui Mutu în Liga  1! Eșanu, cel mai bun jucător de la Dinamo | Sport.ro
FCU Craiova - Dinamo 1-0 | Vieira i-a adus prima victorie lui Mutu în Liga 1! Eșanu, cel mai bun jucător de la Dinamo | Sport.ro

Povestea partidei U Craiova - Dinamo: 1-0, din 5 noiembrie 1989 (@Replay) -  YouTube
Povestea partidei U Craiova - Dinamo: 1-0, din 5 noiembrie 1989 (@Replay) - YouTube

Video | Universitatea Craiova - Dinamo 5-0. O nouă umilință după 0-6 cu  FCSB. "Câinii" devin "agentul 007", cu 7 eșecuri la rând
Video | Universitatea Craiova - Dinamo 5-0. O nouă umilință după 0-6 cu FCSB. "Câinii" devin "agentul 007", cu 7 eșecuri la rând

Dinamo - FCU Craiova 0-0 | „Câinii” rămân pe penultimul loc în Liga 1 |  Sport.ro
Dinamo - FCU Craiova 0-0 | „Câinii” rămân pe penultimul loc în Liga 1 | Sport.ro

FC U Craiova - FC Argeș, Live Video Online pe ProSport.ro

Dinamo - FC U Craiova 1-2. „Câinii” pierd în prelungiri și au șanse mici să  evite barajul. Cum arată clasamentul din play-out - Fanatik.ro
Dinamo - FC U Craiova 1-2. „Câinii” pierd în prelungiri și au șanse mici să evite barajul. Cum arată clasamentul din play-out - Fanatik.ro